Aktualitet

Akuzojnë opozitën, Spiropali kërcen në sallën plot me njerëz (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:24 - 18/03/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama nuk ka ditë që të mos akuzojë opozitën, duke thënë se nuk respektojnë masat anti-covid, nisur nga grumbullimet për efekt të fushatës elektorale.


Por mjafton që të shikojmë këtë video të ministres Elisa Spiropali për të kuptuar sesa i “shqetësuar” është Rama për pandeminë dhe shëndetin e qytetarëve.


Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka publikuar këtë video të Spiropalit që shihet duke kërcyer në ambientin e mbushur plot me njerëz.

Sipas Këlliçit, kjo video është bërë në Kamëz gjatë fushatës zgjedhore.
1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas