Aktualitet

Alarm te Torino, tre lojtarë rezultojnë pozitiv me koronavirus


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:44 - 23/02/21 |
mapo.al

Klubi i Torinos ka anuluar stërvitjen e programuar për sot, pasi janë konfirmuar tre raste me koronavirus.


Kjo ka bërë që klubi ‘granada’ të marra masa në një kohë kur pret edhe përgjigjjet e tjera.


Frika është se mund të ketë edhe pjesëtarë të tjerë të klubit të infektuar, ç’ka mund të konfirmonte një vatër, që mund të sillte pasoja të shumta.

Për rrjedhojë në pikëpyetje është edhe takimi i fundjavës që Torino ka kundër Sassuolo-s.Aktualisht Torino renditet në vendin e 17 në Seria dhe rrezikon jo pak se mund të zbresë një kategori më poshtë.


1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas