ShowBizz

Alba Çobaj: Do jem mama e rreptë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:00 - 19/05/20 |
mapo.al

Moderatorja Alba Çobaj ka bërë të ditur lajmin se është në ditët e fundit të shtatzënisë. Gjatë ditës së sotme ajo ka qënë e ftuar në emisionin e mëngjesit “Kafe shqeto”, ku dhe ka folur për mënyrën se si po e përjeton ardhjen e vajzës, kujdesin e bashkëshortit si dhe rikthimin e shpejt në ekran.


Alba Çobaj shfaqet krejt e papritur në muajin e nëntë


Nuk jam kujdesur fare të ruaj linjat, është çështje gjenetike”, ka thënë Çobaj ndër të tjera. Moderatorja ka pohuar se periudhën e karantinës e ka shijuar në maksimum dhe se kishte pasur nevojë për të qenë në pushim ca kohë.


Alba Çobaj shfaqet krejt e papritur në muajin e nëntë


Pyetjes së moderatorit Flavio Qarrit, për një rikthim të mundshëm në ekran, pasi vajza të jetë rritur, Çobaj i është përgjigjur kështu: ‘Besoj se po. Do të ishte shumë bukur të rikthehesha. Është emocion në fund të ditës. Është kënaqësi të komunikosh me njerëzit, të krijosh atë lidhjen e padukshme.”

Alba Çobaj shfaqet krejt e papritur në muajin e nëntë

Po çfarë mamaje do të jetë Alba Çobaj? ‘Jam e sigurt që do të jem shumë strikte. Besoj se ne vet jemi ashtu siç na kanë rritur, pra atë që kemi marrë nga fëmijëria, formimin tonë. Unë kam pasur një mama strikte, të rregullt, shumë kërkuese, të fiksuar mbas perfeksionit”, është përgjigjur Alba.

Alba Çobaj shfaqet krejt e papritur në muajin e nëntë

Alba Çobaj shfaqet krejt e papritur në muajin e nëntë


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas