ShowBizz

Alba Hoxha pozon nga plazhi, ja dëshira e saj
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:40 - 10/08/20 |
mapo.al

Balerina dhe prezantuesja e motit në televizionin Klan, Alba hoxha është kthyer në një nga vajzat më të pëlqyera të ekranit dhe rrjeteve sociale.


Temperaturat kanë arritur kulmin dhe bukuroshja e televizionit ka nisur pushimet.


Së fundi Alba ka postuar një foto në ‘Instagram’, e veshur me bikini ku duket tejet sensuale.Bukuroshja prej disa ditësh po shijon pushimet ndërsa nuk na i ka kursuar fotot e shumta me bikini.


Duket se balerina po i shijon në maksimum pushimet dhe deshira e saj është që kjo verë të mos mbarojë.

“Nuk dua që kjo vere të mbarojë”, shkruan Alba krahas postimit të saj.

 


Etiketa: , ,

Pas