ShowBizz

Alban Skënderaj bëhet nostalgjik; rikthehet në adoleshencë (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:03 - 21/09/19 |
mapo.al

Këngëtari Alban Skënderaj është bërë së fundmi nostalgjik. Ai ka postuar në rrjetin social “Instagram” një fotografi të realizuar me aparat, në një plazh të virgjër me fare pak njerëz. Me baluke voluminoze dhe në moshë mjaft të re, Albani duket shumë ndryshe nga ai që njohim sot.


“Kështu dilnin selfie-t në vitet ‘90”-ka shkruar Albani krahas fotos së publikuar, duke bërë kështu edhe krahasimin e teknologjisë së dikurshme me atë të sotmen.View this post on Instagram


Keshtu dilnin selfie-t ne vitet 90 🙄😅

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas