ShowBizz

Alban Skënderaj publikon foton, momente gëzimi me vajzën e tij

               Publikuar në : 17:43 - 10/09/19 |
mapo.al

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të dashur për publikun. Këngët e tij romantike janë shumë të pëlqyera nga çdo gjini e moshë. Albani dhe Miriami janë prindër të një vajze bukuroshe që quhet Ameli.


Së fundmi këngëtari ka publikuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’, ku duket në momente të gëzueshme më vajzën e tij, dhe bashkëngjitur fotos shkruan “E paçmueshme”. 


View this post on Instagram

 

E paçmueshme 💖

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas