ShowBizz

Albani dhe Bieta hapin dyert e shtëpisë, ja si e kanë arreduar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:54 - 21/08/19 |
ro ot

Bieta Sulo është një ndër moderatoret e preferuara shqiptare. Së fundmi, Bieta ka publikuar disa foto sëbashku me Albanin dhe djalin, Kroi, teksa shfaqen brenda ambienteve të apartamentit luksoz, në Kodrën e Diellit në Tiranë. Në pamje shihet që dominon bardhësia, pasqyra si dhe shkallë të brendshme.  “Gati për xhiro,”– shkruan Bieta Sulo bashkangjitur fotove të publikuara në rrjete sociale. 

 1Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas