Aktualitet

Albërie Hadërgjonaj rrëfen arsyen e tradhëtisë së ish-bashkëshortit: Ishte i ri dhe…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:58 - 23/02/21 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare Albërie Hadërgjonaj është shumë komentuar në botën e showbizit, si për projektet muzikore dhe për jetën private.Teksa ishte e ftuar në emisionin NIN, këngëtarja ka zbuluar të pathëna e detaje nga jeta private.


Ajo e ka pranuar prej kohësh tradhtinë e ish-bashkëshortit, por asnjëherë nuk kishte folur për arsyen e këtij akti.
Këngëtarja ka thënë se ish-bashkëshorti asokohe ishte shumë i ri dhe ka pasur shumë sukses në biznes, dhe padyshim nuk kishte si të mos rrethohej nga vajza të bukura, që mund ‘t’i “prishnin mendjen” në çdo moment.“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh, sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh Albërie Hadërgjonaj.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas