ShowBizz

Albi Nako tregon pamjet, si reaguan balerinët gjatë tërmetit (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:52 - 23/09/19 |
mapo.al

Fundjava e 21-22 shtatorit ka qenë jo e qetë për qytetarët shqiptarë. Një tërmet i fuqishëm me epiqendër në Adriatik dhe shumë të tjerë (më të lehtë) pas tij alarmuan sidomos qytetarët e Durrësit dhe Tiranës.

Ndërkohë, koreografi Albi Nako ka treguar momentet e panikut të trupës së tij të baletit gjatë lëkundjeve nga tërmeti.

Nga pamjet duket se të gjithë janë ulur dhe po diskutojnë të qetë deri në momentin e tërmetit, ku të gjithë vrapojnë jashtë. Në postimin pasues salla mbetet krejtësisht bosh.


Etiketa: , ,

Pas