Aktualitet

Albin Kurti zbulon dhuratën që mori dje nga Macron (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:21 - 24/06/21 |
mapo.al

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zbuluar dhuratën që ka marrë dje nga presidenti francez, Emmanuel Macron gjatë vizitës së tij zyrtare në Paris.


Kryeministri postoi në Instagramin e tij 2 fotografi nga “dhurata nderuese” siç e quan ai.


“Dhurata nderuese e Presidentit Macron në fund të takimit dhe vizitës së djeshme në Paris,” ka shkruar Kurti në Instagram.<
>
ora dhurate Ora dhurate2 ora dhurate1
1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas