ShowBizz

Alesia Bami flet për personin që e kritikon për çdo gjë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:13 - 07/11/19 |
mapo.al

Velina dhe moderatorja Alesia Bami ka folur së fundmi për familjen. E ftuar në emisionin “Glamour Zone”, Alesia tregoi se kritikohet së tepërmi nga e ëma.


“Nëse unë dal në një intervistë, apo në televizion, është gjatë gjithë kohës: Përse flokët ashtu? Përse u veshe kështu?”-tha e qeshur Alesia Bami, duke shtuar: Ndoshta kështu janë të gjithë mamatë, por që është tepër kritikuese. Asnjëherë nuk më thotë se sa bukur mund të kem dalë në televizor.


 


View this post on Instagram

 


@alesia_bamii, sot me mua ne limuzine. Na ndiqni ne 23:00, vetem ne @rtvora

A post shared by ESTER TÉA BYLYKU (@esterbylyku) on

E megjithatë, Alesia tregoi gjithashtu se e ëma është po ai person tek i cili hapet më shumë. “Kam më shumë afrimitet me mamin tek pjesa e sekreteve, por kam përshtypjen se vajzat janë më të lidhura me mamatë kur bëhet fjala për sekrete”- tha Alesia Bami.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas