ShowBizz

Alexis Texas pa frerë, tërbon ndjekësit me fotot e fundit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:11 - 17/08/19 |
mapo.al

Me format e kolme ka rrëmbyer faqet e para të kopertinave dhe mediave rozë. Modelja Alexis Texas e njohur dhe si aktore e filmave me pullë të kuqe nuk i lë vend imagjinatës për asnjë çast. Në Instagram numëron 4.5 milionë ndjekës dhe duket se ato po shtohen dita ditës. Më poshtë shikoni disa prej fotove të modeles.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas