ShowBizz

Alfio bën tatuazh për fëmijën, që së shpejti do të vijë në jetë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:50 - 22/10/19 |
mapo.al

Moderatorja Fatma Methasani dhe kuzhinieri Alfio Rrotani do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Në pritje të të qenurit baba, Alfio ka bërë një tatuazh.“Janë disa momente të bukura në jetë kur zemra të del nga vendi. Këto çaste unë dua t’i mbaj në lëkurë. Mezi po të pres”-ka shkruar ai krahas fotos së publikuar në “Instagram”, përmes së cilës tregon tatuazhin e porsabërë.


Çifti e komunikoi vetë pritjen e ëmbël, përmes një postimi në po të njëjtin rrjet social. Përsa i takon gjinisë së bebit, ata duket se kanë vendosur ta mbajnë të fshehtë.
<
>
rtfgrt c3815dc7-1885-4eed-918b-436068d87d03-640x640 HREYHE

 1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas