Sport

“Alienët po çiftohen me njerëzit”, vjen shpjegimi për MessinBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:20 - 28/04/19 |
ro ot

Young-hae Chi, një akademik dhe profesor në Universitetin e Oksfordit ka dalë në një përfundim të guximshëm: Alienët po çiftohen me njerëzit për të shpëtuar planetin tonë.


Chi beson se jashtëtokësorët janë të pranishëm në jetën tonë, por ne nuk arrijmë t’i shohim dhe beson se ata do të krijojnë një qenie hibride, që t’i mbijetojë zhvillimeve të fundit që po ndodhin në planetin tonë.


Kaq ka mjaftuar dhe anglezi Gary Lineker të lëshojë një deklaratë që lidhet ngushtë me pretendimet në lidhje me Lionel Messin, sa i takon aftësisë së tij në futboll.Alienët po çiftohen me njerëzit për të shpëtuar planetin”, është titulli i artikullit që ka shpërndarë ish-sulmuesi i Tottenham dhe i Barcelonës, teksa i ka vënë mbishkrimin: “Më në fund një shpjegim për Messin.”

Kaq ka mjaftuar dhe postimi i tij të marrë vëmendjen e të gjithë rrjetit.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas