Kryesore

Alketa Vejsiu rrëfen udhëtimin në Afrikë së bashku me vajzën e Vera Grabockës


               Publikuar në : 22:38 - 28/06/18 |
mapo.al

Moderatorja Alketa Vejsiu ka përfunduar udhëtimin e saj në Afrikë së bashku me vajzën e Timo Fllokos dhe Vera Grabockës.


Gjatë këtyre ditëve Alketa ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video të shumta ku ka treguar jo vetëm pjesën e bukurive, por edhe vështirësive që ka si vend.  Përmes një foto së bashku me Lindën ajo ka shkruar se ky udhëtim nuk ishte vetëm i tillë, por një eksperiencë. “Ky nuk ishte një udhëtim, ishte një përvojë e e pabesueshme në jetën tonë,”-përfundon Vejsiu në rrjete sociale.

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas