Aktualitet

Almeda dhe Tolga bëjnë gjestin që u duartrokit nga të gjithë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:35 - 26/03/20 |
mapo.al

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke.


Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe të tjerat në Turqi.See the source image


Ky veprim i çiftit është vlerësuar dhe duartrokitur shumë dhe duhet marrë si shembull.

See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas