Aktualitet

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash/ Parashikimi i motit për sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:17 - 30/09/20 |
mapo.al

Sipas MeteoAlb, alternime kthjellimesh dhe vranësirash mbizotërojnë motin në vendin tonë gjatë paradites, duke sjellë dhe ndonjë shi të izoluar. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja mbeten në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas-herëshme.


Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 25°C.


Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas