Kryesore

Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm, lotaria amerikane është…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:30 - 07/10/18 |
mapo.al

Të gjithë shqiptarët që prej ditës së mërkurë mund të aplikojnë për Lotarinë Amerikane deri më datën 6 nëntor në orën 18:00.


Nëpërmjet një njoftimi në  rrjetin social Facebook, Ambasada e SHBA në Tiranë ka dhënë këshilla për mënyrën e aplikimit dhe procedurën që duhet të ndiqni në aplikim.


Ambasada vë theksin se plotësimi i formularit është falas dhe nuk ka asnjë pagesë, ndërsa kërkon nga të interesuarit që të vizitojnë faqen e dedikuar për më shumë detaje.Statusi:
🇦🇱| #këshillaeditës| Lotaria Amerikane është FALAS dhe nuk ka asnjë pagesë për të dërguar formularin tuaj të aplikimit. Plotësoni aplikimin tuaj në state.gov
Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit 👉/MAPO.AL/1


Etiketa: , , , ,

Pas