Aktualitet

Ambasada e SHBA-ve: Ja si ta rinovosh vizën amerikane me postë


               Publikuar në : 10:46 - 30/08/18 |
mapo.al

Ambasada amerikane në Tiranë ka shpjeguar sesi mund të rinovohet viza amerikane me postë, pa pritur në dyert e saj.


Ja mesazhi sot në Facebook: “A e dini se Ambasada e Shteteve të Bashkuara Tiranë ka një program për rinovimin e vizës me postë? Shikoni me kujdes për të parë nëse kualifikoheni.

Nëse po, mos prisni në radhë dhe dërgoni aplikimin tuaj me postë!”

Image

 


Etiketa: , , ,

Pas