Aktualitet

Ambasadori italian: U takova me Ramën, ja çfarë diskutuam

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:53 - 01/06/20 |
mapo.al

Përmes një postimi në Twitter, ambasadori italian në Shqipëri, Fabrizio Bucci ka bërë me dije takimin e tij me kryeministrin Rama.


Ai shkruan se u bisedua mbi çështjet kryesore me interes parësor për Shqipërinë dhe Italinë.


Ambasadori Bucci: Takim i gjatë këtë mëngjes me Kryeministrin @ediramaal. U bisedua mbi çështjet kryesore me interes parësor për Shqipërinë dhe Italinë. Dialog konstant dhe i ngjeshur në të mirë të shtetasve të Vendeve tona!
Etiketa: ,

Pas