Aktualitet

FOTO/ Ambasadori Soreca në selinë e PD, asnjë koment














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:45 - 19/11/19 |
ro ot

Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca mbërriti në selinë e PD-së pak para liderit demokrat, Lulzim Basha i cili po jepte një prononcim për mediat. Takimi mes tyre ka zgjatur rreth 20 minuta. Soreca u përcoll nga Bylykbashi, teksa duket se zhvillojne një bisede intensive edhe pas takimit në seli. Soreca nuk pranoi të bëjë komente për atë ç’ka ka biseduar me Bashën.






Kujtojmë se dita e sotme ka qenë intensive për opozitën. Në mëngjes u zhvillua takimi në Presidence mes Metës dhe përfaqësuesve të Opozitës së Bashhkuar. Më pas Basha zhvilloi një takim dhe me ministren e Jashtme suedeze.


Lexo edhe: Basha flet pas takimit në Presidencë







<
>
08e75506-a3bf-469a-827c-e26d79a9f8ae ca98bf57-ffd4-4b98-9c23-10dbcc0d0221 5adc43c1-5cf0-4823-941f-44639b1e0cf4 5b926038-a1da-4a80-8482-0124c71191de 7ece03da-8d09-4a5a-b849-6deea675f7e1 27a5b1d9-a024-4c19-8451-fd67ed74e875 e096bcf2-91c8-41bc-9952-32faf7c5eee3 eebe032d-f87b-43a5-874a-24bce6f51cf8 1e2021e8-1e65-40bc-bc82-5e2be43ad7d0

 




1




Etiketa: , ,

Pas