ShowBizz

Ambra Angiolini, dasëm në qershor me Max Allegrin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:03 - 27/11/18 |
mapo.al

Massimiliano Allegri dhe Ambra Angiolini do të martohen në qershor dhe sipas të përjavshmes Gente, mund të jetë edhe një bebe që pritet të vijë.Të fotografuar nëpër rrugët e Milanos, ku kanë marrë një shtëpi së bashku, tekniku bardhë e zi dhe artistja ecin dorë për dore.


Ajo e veshur me një pallto që i fsheh format, ai që mban në dorë disa çanta.Zërat për një shtatzëni qarkullojnë prej kohësh dhe duket se të dy janë të lumtur. Ai është baba i Valentinës, 24 vjeç dhe Giorgio, 7, që i ka nga dy lidhjet e mëparshme.
Ambra ka dy fëmijë Jolandën 14 vjeç, dhe Leonardo, 12, nga martesa me Francesco Renga.foto galeri foto galeri foto galeri

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas