Aktualitet

Ambulanca ngec në fushë, e shtyjnë futbollistët (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:32 - 11/02/21 |
mapo.al

Lojtarët e Bragës dhe Portos në Portugali u detyruan të shtynin një ambulancë jashtë fushe.

Kjo ndodhi gjatë ndeshjes së parë të Kupës së Portugalisë.


Ambulanca u fut në fushë për të ndihmuar mbrojtësin e Bragas, David Carmo, i cili pësoi një dëmtim të rëndë, por këtu ndodhi edhe defekti.
U desh ndërhyrja e futbollistëve që ambulanca të niste të lëvizte sërish.1


Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas