ShowBizz

Ami i kërkoi një foto, veprimi i Ermalit do t’ju shkrijë së qeshuri
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:45 - 11/06/19 |
mapo.al

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi po shijojnë disa ditë pushimi në një resort luksoz në Turqi, ndërkohë që aktori i humorit është edhe i angazhuar në xhirimet e një reklame, që pritet të dalë shumë shpejt.


E teksa vijojnë të publikojnë vazhdimisht foto dhe video, Ami i ka shkrirë së qeshuri të gjithë ndjekësit e saj në “Instagram” me një fotografi të publikuar në “Instastory” .


“Kur i thua burrit të të bëjë foto”-ka shkruar Ami bashkëngjitur fotos, ku shihet Ermali që ka fotografuar njërën këmbë të tijën dhe jo të shoqen, e cila po pozonte brenda në pishinë.


Etiketa: ,

Pas