Aktualitet

Ana e lidhur me konkurrentin e Përputhen? Çifti kapet mat (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:44 - 02/08/21 |
mapo.al

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, para pak kohësh ka treguar se është në lidhje dashurie, teksa nuk ka zbuluar më shumë detaje për të dashurin.


Së fundmi, faqja e njohur në rrjetin social “Vipat e Bllokut” kanë publikuar një fotografi të ish-konkurrentes me të dashurin.
Në mbishkrimin e fotografisë thuhet se është Ana dhe Erjoni, e që edhe ky i fundit ka qenë pjesë e këtij emisioni.Bëhet fjalë për Elton Maksuti, i cili hyri pak muaj para përfundimit të emisionit.Në fotografinë e publikuar dyshja shihen të shtrirë pranë njëri-tjetrit, teksa Eltoni puth në kokë Anën.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas