Aktualitet

Andi dhe Tea njiheshin përpara “Përputhen” – Shqipja publikon foton “bombë”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:42 - 25/01/21 |
mapo.al

Ish-protagonistja e “Përputhen” vazhdon me deklarata të padëshiruara për konkurrentët!


Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit.


Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”.Pak kohë më parë Hysenaj publikoi një foto të Andit pranë një vajze, për të cilën tha se është Tea, por konkurrentët e mohuan! Andi u shpreh se fotoja është shkrepur në Gjermani dhe vajza është ish e dashura, ndërsa Tea nga ana tjetër tha se në atë kohë ka qenë në Fier duke ndjekur shkollën, madje kjo e fundit për të qenë më transparente bëri krahasim midis profilit të saj dhe ish të dashurës së Andit.

Lexo edhe :  “Boll se u bë bajat”/ I publikuan video me Atdheun, revoltohet Bora Zemani


<
>
Andi dhe Tea Andi dhe Tea1 Andi dhe Tea2 Andi dhe Tea3 Andi dhe Tea4 Tea dhe Andi1 Tea1 Tea2 ish e dashura Andi ish e dashura

Por, edhe pse ka kaluar më shumë se një muaj nga kjo histori, Shqipja vazhdon të “thumbojë”.Me një tjetër postim në rrjete sociale ajo ka sjellë prova të tjera për të provuar që vajza në foto është Tea! Shqipja ka publikuar një foto përballë të Teas në po atë vit, ku konkurrentja e “Për’Puthen” shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë me vija, të njëjtë si vajza në foto.

“Uroj që produksioni të shohi këtë fto meqë e donin përball se në profil nuk e dalluan dhe mos të më akuzojnë mua që gënjej. Se herën e parë nuk reagova…”, shkruan Shqipja bashkangjitur fotos.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas