Aktualitet

Andi flet për kontrata e letra: Më detyruan të dal çift me Tean


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:58 - 30/01/21 |
mapo.al

Andi Shehu dhe Tea Trifoni që para pak javësh ishin pjesë e emisionit “Për’Puthen”, janë personazhet më të komentuar të momentit.


Ditën e djeshme, rrjetet sociale u pushtuan nga disa foto të Teas dhe Beartit, një tjetër ish-konkurenti në po të njëjtin emision. Në foto Tea dhe  Bearti shfaqeshin duke u puthur me njëri-tjetrin.


 Pas këtyre fotove, Andi pati një reagim të menjëhershëm në rrjet ku shfaqej i zhgënjyer duke kërkuar falje dhe informoi publikun se do të bënte një sqarim për të gjithë.
Por pas pak orësh Andi plasi një tjetër bombë. Në një status të gjatë ai ka treguar e  kanë detyruar të rikthehet në program dhe të dalë që aty si çift me Tean, ndërsa shton se ka patur frikë të fliste për shkak të kontratave që ka firmosur.“Vija nga hici para botes se kamerave! Kujtdo personi i duket bukur , te gjithe ju do mendoni ” ëa sa bukur fama, vemendja etj etj ” po ashtu si un edhe te gjithe konkurentet e tjere jam shume i sigurt ge jan genjyer nga kjo bote qe duket shume e bukur , ama pertej kamerave fshihen letra, kontrata, firma dhe shume politika te tjera te shpifura sic ishte shfrytzimi i imazhit tim ! Kemi rene te gjithe pre e kesaj bote ne pamje te pare te bukur ama kur i vjen fundi kupton qe disa copa letrash te mbajn gojen mbyllur tek familjaret , miqt dhe publikut ! Por jo me tani po flas me ze te larte ! Hyra ne ate emision per te gjetur dashurine ama jo vetem dashurine qe sgjeta por u detyrova dhe te heshtja, te mbyllja gojen pervecse zemres! Tani nuk me intereson me asgje tjeter vecse te jem i sinqert me familjen time , miqt dhe publikun ! Ju kerkoj ndjes te gjitheve kam tentuar shume here te flas ama ato kontrata e letra jan te frikshme! Prandaj dhe shpesh nuk kam ardhur ne emision kam dashur te largohem prej kohesh prej andej , ama nuk jepja dot sqarime sepse ekzistonte meraku i kontratave ! Me eshte kerkuar te rikthehem ne emision dhe te dal sesben cift me Tean ! Kjo eshte gjithe historia ime ne ekran! Tani te behet ca t behet sme plas fare per ato kontrata nuk kam frike! Ju dua shume te gjitheve!”, shkruan Andi.

 

1


Etiketa: , ,

Pas