Aktualitet

Andrra pozon me barkun e rrumbullakosur – Sinan Hoxha baba për herë të dytë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:39 - 12/12/20 |
mapo.al

Sinan Hoxha dhe partnerja e tij Andrra Destani së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.


Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë bukuroshja me anë të një postimi në rrjetet sociale. E veshur me të bardha ajo ka pozuar me barkun e rrumbullakosur, duke bërë me dije kështu lajmin se është në pritje të fëmijës së dytë.


Pritja më e ëmbël, e lumtur dhe mirënjohëse për çdo sekond të jetes, të presim me padurim” shkruan Andrra në postimin e saj.Ende nuk dihet gjina e bebes së dytë, por ajo që vërejmë është se edhe në këtë shtatzëni Andrra po shkëlqen nga bukuria.


1


Etiketa: , , , ,

Pas