Kryesore

Anëtarët dhe drejtuesit e vjetër të PS bëhen bashkë, deputeti socialist i dekonspiron

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:14 - 12/09/18 |
mapo.al

Drejtuesit dhe anëtarët e Partisë Socialiste të viteve 92’-96’ janë bërë bashkë sot në një takim informal.


Ka qenë kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili me anë të një fotoje ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale këtë takim.


“Me drejtuesit dhe anëtarë të Grupit Parlamentar Socialist të viteve 92-96.”, shkruan Balla në një postim në Instagram.


ballaEtiketa: , , ,

Pas