ShowBizz

Angela Martini ia thotë hapur vjehrrit: U martova me djalin tënd për paratë e tua

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:31 - 18/05/20 |
mapo.al

Modelja shkodrane Angela Martini gjithmonë ka qënë pranë teknologjive të reja duke u përshtatur. Së fundmi Martini është bërë pjesë e aplikacionit “TikTok” dhe ka publikuar videon e parë.


See the source image


Ajo është vendosur në rolin e Lorelei Lee në filmin “Gentleman Prefer Blondes”, ku aktorja është në rolin e Marilyn Monro. Në këtë video modelja komunikon me babanë e djalit me të cilin do të martohet, duke ia shprehur hapur se po martohet për paratë e tij.


 


 

View this post on Instagram

 

My first Tik Tok starts today, about real love..🤣 @angela_martini

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Babai i djalit: Mund ta bindësh atë idiot që e do, por nuk më bind dot mua

Angela: Shumë keq sepse unë e dua atë

Babai i djalit: Sigurisht për paratë e tijAngela: Jo, sinqerisht

Babai i djalit: Për çfarë doni të martoheni atëherë me të?

“Unë dua të martohem me atë për paratë tuaja”, thotë Angela, nën zërin e Marilyn.

 

 

View this post on Instagram

 

🤍

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

 

 

View this post on Instagram

 

Good Morning 🌞 wearing @revolve x @michaelcostello

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on


Etiketa:

Pas