ShowBizz

Angelina dhe Brad Pitt rregullojnë marrëdhënien për fëmijët e tyre


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:21 - 28/05/20 |
mapo.al

 


Martesa e Brad Pitt dhe Angleina Jolie ka marrë fund në vitin 2016 ndërsa procesi ligjor i ndarjes  mori fund vitin e kaluar.


Divorci i tyre zgjati pothuajse tre vite për shkak të mosmarreveshjes që çifti kishte për fëmijët.

 See the source imagePor së fundmi thuhet se marrëdhënia e tyre ka filluar të përmirësohet për shkak se ato kanë arritur një marrëveshje për gjashtë fëmijët e tyre  Maddox, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët Knox dhe Vivienne.

Një burim tha  për Entertainment Tonight se për Brad fëmijët janë gjëja më e rëndësishme madje ai u thotë miqve të tij se mëson shumë për jeten e tyre dhe për këtë është shumë i lumtur.

 

See the source image

Marrëdhënia e  Brad dhe Angei është drejt përmisimit pasi të dy palët kanë rënë dakort për rregullat që janë caktuar për kujdestarinë e fëmijëve. Gjithashtu aktori është shumë krenar dhe për vajzën e tij Shiloh që ditën e djeshme festoi ditëlindjen.  Fëmijët e tyre kanë një orar kujdestarie dhe kjo ka bërë një ndryshim të madh për të gjithë familjen. Orari ka zbutur çdo presion që Brad dhe Angelina janë përballur në të kaluarën. Tani fëmijët kalojnë kohë me prindërit e tyre dhe janë shumë të lumtur ‘, shtoi më tej burimi.

See the source image

See the source image

 

 

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas