ShowBizz

Angelina Jolie: Kjo tragjedi më ka ndryshuar jetën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:15 - 11/05/20 |
mapo.al

Kjo tragjedi më ka ndryshuar jetën’, kështu e ka cilësuar aktorja Angelina Jolie vdekjen e mamasë së saj. Dhe pse Marcheline Bertrand ka ndërruar jetë ajo e uron çdo vit për ditën e nënës. Edhe kësaj here Angelina ka bërë një dedikim prekës, shkruan Mirror. Marcheline e humbi betejën me kancerin në vezore, në vitin 2007.


See the source image


Kam humbur nënën time në të tridhjetat. Kur kthehem në atë kohë, shoh se sa më ndryshoi kjo vdekje. Nuk ishte e papritur, por ndikoi shumë brenda meje. Humbja e dashurisë së një nëne dhe përqafimit të ngrohtë, është sikurse dikush të heq një batanije mbrojtëse”, u shpreh aktorja.


See the source image


Ylli i filmit “Maleficent”, e cila është nënë e gjashtë fëmijëve, gjithashtu shkroi se si u prek nga ndarja me babanë e saj, Jon Voight.

See the source image

Në vitet pas vdekjes së nënës së saj, Angelina kishte një tatuazh të vogël “W” i cili ishte një referencë për këngën Rolling Stones, “Winter”, e cila i këndohej Angelinas si fëmijë nga mamaja e saj.

See the source image

See the source image


Etiketa:

Pas