ShowBizz

Anjeza Shahini për shembjen e Teatrit: O moj Shqipëri e mjera Shqipëri








Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:32 - 17/05/20 |
mapo.al

Shembja e Teatrit Kombëtar ka prekur shumë figura të njohura përpos qytetarëve. Ndaj dhe reagimet në rrjetet sociale kanë qënë pafund.


See the source image


Ndër ta nuk ka munguar as reagimi i Anjeza Shahinit e cila shprehet se do ndërrojë rrugë kur të vijë në Tiranë që mos të shikojë realitetin me sy.



 


O MOJ SHQYPNI E MJERA SHQYPNI” Nuk di pse kisha shpresë. Kur të vij në Tiranën time të dashur, që aq shumë më ka marrë malli, do të kaloj nga një rrugë tjetër që të mos e shoh realitetin me sy, se më dhemb zemra“, ishin fjalët e saj.

 

View this post on Instagram

 

#mediterraneanvibes

A post shared by (@anjezashahiniofficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@anjezashahiniofficial) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas