Sport

Ansi Agolli drejt Amerikës, klubi e nderon me…


               Publikuar në : 10:10 - 14/03/19 |
mapo.al

Ka arritur thuajse të bëhet realitet deri në detajet finale, interesimi i Nju York Kozmos në adresë të Ansi Agollit.


Mediat në Azerbajxhan kanë bërë me dije se drejtuesit e klubit nuk pritet të pengojnë shqiptarin.

“Agolli luan prej shumë vitesh këtu dhe ka qenë si në shtëpi. Nuk do të ketë asnjë penalitet nëse ai zgjedh një kontratë që i ofron atij një të ardhme të mirë”, tha drejtori sportiv i Karabak.

Për shqiptarin, pritet një ndeshje lamtumire me Karabak para largimit.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas