ShowBizz

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj i japin fund zënkës (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:50 - 09/09/19 |
mapo.al

Kushërirat e famshme, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj i kanë dhënë fund zënkës mes tyre. Ato të dyja janë pajtuar dhe tani e shijojnë sërish kohën me njëra-tjetrën.


së fundmi Anxhelina publikoi një video duke bërë xhiro me Beatrix dhe shkruajti: “Me gocën e tezes që më kishte bërë unfollow”.

Nuk dihet se çfarë e shkaktoi zënkën mes tyre para një viti, por tani gjërat janë qetësuar. Të dyja kanë zgjedhur të mos e komentojnë në media marrëdhënien e tyre personale.


1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas