ShowBizz

Anxhelina Hadërgjonaj është sot vajza e ditëlindjes dhe nuk do ta besoni sa vjeç mbushi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:59 - 02/12/20 |
mapo.al

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj feston sot ditëlindjen dhe personat më të afërt nuk kanë harruar ta urojnë në rrjete sociale sapo ka hyrë mesnata.


E para që e ka uruar ishte kushërira e saj, Beatrix Ramosaj, e cila ka ndarë disa foto me momentet e tyre më të bukura në Instagram, të cilat Anxhelina i ka ripostuar në InstaStory.


“Gëzuar ditëlindjen zemrës time, kushërirës time të parë, shoqes time të parë të ngushtë në këtë jetë. Lutem që Zoti të vazhdojë të të bekojë, ke shpirtin më të bukur!”, ka shkruar Beatrix.

Këngëtarja ka lindur më 2 dhjetor të vitit 1993 dhe sot është 27 vjeç.Së fundmi, ajo ka lajmëruar se po rikthehet në muzikë, madje na ka mahnitur me zërin e saj në projektin muzikor që pritet të lançohet shumë shpejt.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas