Aktualitet

Apeli e dënoi me 2 vite burg – Mapo siguron foton, Llalla pret trenin në Itali


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:33 - 22/09/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo siguron foton e Adriatik Llallës teksa pret trenin në Itali. Avokati mbrojtës, Sokol Hazizaj ka thënë se Llalla është në regjim spitalor, por nuk ka dhënë informacione të mëtejshme se ku ndodhej ai. Kujtojmë se sot Gjykata e Apelit të Tiranës la në fuqi vendimin e shkallës së parë për Adriatik Llallën, duke e dënuar përfundimisht me dy vite burg


Mirëpo, teksa gjyqësori ka dhënë verdiktin e tij dhe Llalla duhet të vuajë 2 vite burg, ish-kryeprokurori mësohet se është larguar nga Shqipëria.
Siç shihet në pamje, ish-kryeprokurori duket në gjendje të mirë jashtë vendit. Fillimisht thuhej se Llalla ka udhëtuar drejt Turqisë, por tashmë duket se është zhvendosur në Itali.LEXO EDHE:Lexo edhe :  Apeli e dënoi me dy vite burg, Adriatik Llalla arratiset nga Shqipëria

Apeli lë në fuqi vendimin – Llalla dënohet me 2 vite burg, sekuestro pasurive

26


Etiketa: , , ,

Pas