Aktualitet

Apeli/ Lajmëroni policinë nëse e shihni këtë burrë në rrugë (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:58 - 05/09/19 |
mapo.al

Ditën e sotme raportohet nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrës, se ka humbur shtetasi H.F., 44 vjeç, banues në lagjen Nr.13, Plazh. Policia e Durrësit kërkon bashkëpunimin e të gjithë qytetarëve në gjetjen e shtetasit të larguar nga banesa.


Shtetasi i paraqitur në foto është rreth 1.90 cm i gjatë dhe ka të veshur një palë pantallona të shkurtra, ngjyrë të zezë dhe një bluzë të bardhë me viza.Familjarët pohojnë se është i paaftë të komunikojë dhe ka vështirësi në të ecur. Çdo qytetar që e identifikon është i lutur të telefonojë në numrin 112 ose 0694110217.
Etiketa: , ,

Pas