Kronika

Apeli shtyn sërish seancën për Saimir Tahirin dhe Jaeld Çelën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:23 - 13/05/20 |
mapo.al

Gjykata e Apelit në Tiranë ka shtyrë seancën e përcaktuar sot për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri dhe ish-drejtorin e policisë së Vlorës, Jaeld Çela.


Mësohet se seanca ishte caktuar sot për në orën 10:30. Në shkresën e vendimit bëhet me dije se shkak i shtyrjes ishte për masat ndaj COVID-19.


Sipas Apelit, në pritje të lehtësimit të masave do të njoftohet për seancën e radhës.
Etiketa: ,

Pas