Aktualitet

Aplikimet për hetues të BKH, ambasada e SHBA: Afati deri nesër, nxitoni
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:31 - 28/09/20 |
mapo.al

Ambasada e SHBA në Tiranë njofton se aplikimet për hetuesit specialë të BKH-së (FBI-ja shqiptare) janë të hapura edhe për një ditë.


Çdo kush që përmbush kriteret e kërkuara mund të aplikojë për këtë mundësi shumë të mirë për t’u bërë pjesë e një ekipi që do të punojë nën drejtimin e Prokurorëve të SPAK për të hetuar shkeljet penale në fushën e korrupsionit dhe krimit të organizuar, si dhe për të garantuar një strukturë të pavarur nga çdo ndikim i paligjshëm, i brendshëm apo i jashtëm.


“Nxitoni, kjo është mundësia juaj! Aplikimet duhen dorëzuar deri nesër, 29 shtator”, thuhet në njoftimin e ambasadës amerikane.Shihni kriteret e kërkuara dhe çdo gjë që duhet të dini përpara se të aplikoni duke klikuar KËTU
Etiketa: , ,

Pas