Aktualitet

Apple prezanton iPhone 12, risitë dhe çmimiBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:00 - 13/10/20 |
mapo.al

Gjiganti amerikan i teknologjisë Apple ka prezantuar mbrëmjen e së martës në Kaliforni modelin e ri të iPhone 12. Çmimi për iPhone 12 Mini do të fillojë nga $699, ndërsa çmimi  për iPhone 12 do të fillojë nga $799.


Sipas zyrtarëve nga kompania, kamerat e iPhone-t të ri, janë përmirësuar dukshëm si për nga cilësia e tyre ashtu edhe nga dizajni.
iPhone 12 i Apple është një nga produktet më të shumëpritura të vitit 2020.


   


 


Etiketa:

Pas