ShowBizz

Arbana Osmani dhe regjisori Grishaj drejt martesës?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:17 - 27/03/19 |
ro ot

Prej kohësh u përfol lidhja mes moderators së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit të saj Eduart Grishaj. Së fundmi në instagrami Arbana ka postuar një palë këpucë dasme, të cilat tërhoqën vëmëndjen e ndjekësve.Duke u shtuar dyshimet se ç’do ndodhë mes tyre, të gjithë po mendojmë nëse Arbana dhe regjisori Grishaj janë drejt një martese, por ende e pa konfirmuar prej tyre./MAPO.AL/
 

Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas