ShowBizz

Arbana Osmani poston një status të pazakontë në rrjetet sociale

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:10 - 01/06/20 |
mapo.al

Jemi mësuar ta shohim të postojë vetëm gjëra pozitive në rrjetet sociale dhe statuset e trishta s’janë aspak të zakontë për Arbana Osmanin. Por në një prej postimeve të fundit, na bëri përshtypje ajo që Arbana Osmani shkroi:


“Psikologjia thotë: Personi që përpiqet t’i bëjë të gjithë të lumtur, shpesh përfundon duke u ndjerë më i vetmuari.”Të ketë lidhje me mënyrën si ndihet Arbana aktualisht apo të jetë thjesht një shprehje që i ka pëlqyer dhe ka preferuar ta ndajë me ndjekësit?


Këtë nuk e dimë, por duket se shtatzënia e ka bërë moderatoren edhe më të ndjeshme.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas