Aktualitet

Arbenita harron shpejt Feron, puthje pasionante me të dashurin e ri (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:55 - 18/01/20 |
mapo.al

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli u kthyen para pak kohësh në një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.
Pak muaj më parë, duket se lidhja e tyre përfundoi dhe që të dy i kushtoheshin karrierës, por nuk mungonin deklaratat për njeri tjetrin.


Ditën e sotme, një video e Arbennës duke u puthur me një djalë tjetër po qarkullon në rrjetet sociale.
Arbenita harron Feron, kapet “mat” duke u puthur me të dashurin e ri on Vidnews.

Kjo video, duket se mbyll njëherë e mirë kapitullin e marrëdhënies me Feron, edhe pse ende nuk dihet nëse është para lidhjes me rreperin apo pas. Videoja është publikuar në Instagram, por ende nuk dihet se kush është djali në foto. Ndërkohë ende nuk ka asnjë reagim nga modelja, aq më pak nga Fero.


Etiketa: ,

Pas