ShowBizz

Arbenita provokon fansat, publikon foto me bikini

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:02 - 28/05/20 |
mapo.al

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të komentuara në median rozë, kjo dhe për lidhjen me reperin Fero.


Arbenita gjithmonë tërheq vëmendje me linjat dhe pozat provokative, të cilat skanë munguar as kësaj here.


 


 


 

View this post on Instagram

 

@prettylittlething suit #ad Photo @markbarnfield 📷

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Ajo ka ndarë një foto me ndjekësit në Instagram ku shfaqet veç me të brendshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Momentalisht Fero dhe modelja janë larg nga njëri tjetri për shkak të pandemisë. Arbenita së fundmi ka publikuar një foto ku tregon se sa shumë po i mungon reperi dhe nuk ka pasur se si të mungojë reagimi i Feros.

 

View this post on Instagram

 

@ the person you’re missing right now🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

 

View this post on Instagram

 

You do not tell me what tew dew- in Poojas voice 👄

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on


Etiketa: ,

Pas