ShowBizz

Arbenita publikon foto nga periudha e gjimnazit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:41 - 01/05/20 |
mapo.al

Emri i modeles Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të lakuar në media për shkak të karrierës së saj si modele dhe romancës me reperin Fero.Së fundmi bukuroshja ka hapur arkivat dhe ka publikuar një foto nga periudha e gjimnazit. Një mikeshë e saj i ka dërguar një foto të disa viteve më parë dhe 21-vjeçarja duket se nuk ka ndryshuar shumë.Modelja tërheq vëmendjen vazhdimisht me pozat e saj seksi duke na treguar pamje të ndryshme gjatë seteve fotografike që realizon në shumë shtete të botës.


Etiketa: ,

Pas