Aktualitet

Ardit Gjebrea preket nga koronavirusi, tregon gjendjen shëndetësore


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:28 - 10/02/21 |
mapo.al

Ardit Gjebrea infektohet me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vetë kantautori dhe prezantuesi i njohur me anë të një postimi në “Instagram”.

Ai shkruan se është dita e dytë sot dhe ka vetëm pak temperaturë. Gjebrea pohon se do të vijojë punën, por nga shtëpia.


“Dita e dytë pozitiv. Nuk po obobo-hem sepse me temperaturë jo shumë të lartë jam. E ç’mund të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi? Mendon gjithmonë për punën dhe në fakt me gjithë vështirësitë që na përballi koha na zhvilloi instiktin e gjetjes së alternativës që në këtë rast do të thotë: E diela shqiptare do të zhvillohet të dielën, sigurisht bashkë, por nga shtëpia”, shkruan prezantuesi.

1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas