Media

Ardit Gjebrea tregon se emisioni ‘E diela Shqiptare’ ndryshon tërësisht


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:24 - 09/05/18 |
mapo.al

Moderatori Ardit Gjebrea ka treguar se në sezonin e ri për ‘Të djelën shqiptare’ gjërat do të jenë ndryshe.


Ai ka ndarë një foto krah skenografit të njohur italian ku tregon se janë duke punuar për të sjellë një skenografi të re.


“Në studion e profesor Gaetano Castelli duke punuar për skenografinë në studion e re” -ka shkruar Ardit Gjebrea bashkangjitur fotos ku në një ekran të madh duket një pjesë e projektit të ri.Gaetano Castelli prej vitesh është skenografi i këtij emisioni dhe i shumë eventevet të tjera artistike në Shqipëri.


1


Etiketa: , , , ,

Pas