Kryesore

Arian Çani lë “Zonë e lirë” për “Zona e Brryllit”: Kam emocione që jam këtu

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:49 - 29/04/18 |
mapo.al

Mbrëmjen e sotme, “Zona Brrylit” në “Portokalli” pati një të ftuar special. Ai ishte gazetari Arjan Çani.Sigurisht që batutat mes aktorit Rezart Veleshnja, në rolin e Vanit dhe Çanit ishin të shumta, duke bërë që publiku të mbajë “barkun me dorë” nga të qeshurat.


“Si ka mundësi që ngjajmë kam shumë?”, pyet aktori Çanin, i cili i përgjigjet: “Duhet të kemi dalë nga e njëjta vezore!”
Më tej, Çani shprehet se ndjehet i emocionuar dhe pse ka vite të tëra në televizion.“Unë të shoh çdo të diel dhe të imitoj të premten. I kam me 4 opsione regjistrimet, madje edhe në kasetë”, thotë Çani me humor.


<
>
vlcsnap-2018-04-29-21h27m42s627 vlcsnap-2018-04-29-21h27m57s159 vlcsnap-2018-04-29-21h28m03s370 vlcsnap-2018-04-29-21h28m11s500 vlcsnap-2018-04-29-21h28m21s747
1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas