ShowBizz

Ariana Grande konfirmon lidhjen me Dalton Gomez
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:17 - 08/05/20 |
mapo.al

Ariana Grande gjithmonë ka qënë e drejtëpërdrejt me publikun përsa i përket lidhjeve të dashurisë. Kështu, ajo përmes këngës “Thank You” kishte përmendur disa prej të dashurve që ka pasur, teksa përçoi një mesazh të fortë për të gjithë fansat e saj, shkruan Daily Mail.


See the source image


Së fundmi ajo ka konfirmuar se të gjitha dyshimet që kanë qenë në lidhje për një romancë të mundshme me Dalton Gomez janë të vërteta. Këngëtarja e ka konfirmuar lajmin përmes rrjeteve sociale, teksa postoi një video të dyshes duke kërcyer dhe duke shkëmbyer puthje në dhomën e gjumit.
Sipas Page Six, i dashuri i Ariana Grande është agjent patundshmërie, ndërsa për lidhjen e tyre dyshohet sa ka shumë kohë që ka nisur.


 

See the source image

Ariana Grande (Foto nga Kevork Djansezian/Getty Images/Guliver)


Etiketa: , ,

Pas